fbpx

Szkolenia z prawa
dla topowych menedżerów

Odpowiedzialność członka zarządu to także odpowiedzialność za działanie na szkodę spółki. Zarząd ponosi też odpowiedzialność za długi i zobowiązania spółki. Członek zarządu – bez braku odpowiednich mechanizmów – w wielu kwestiach ryzykuje przede wszystkim swoim majątkiem, bezpieczeństwem finansowym rodziny i zawodową przyszłością. Prawo dla Zarządu to szkolenia z prawa. Stworzyliśmy tę platformę, aby szybko i kompleksowo przeprowadzić Cię przez prawne i ważne aspekty pełnienia funkcji członka zarządu, rady nadzorczej czy prokurenta.

Odpowiedzialność członka zarządu wymaga rozwiązania klasy premium

Moja filozofia koncentruje się na dostarczeniu – współpracującym ze mną zarządom spółek – nieszablonowych rozwiązań.  Moi klienci wiedzą, że zasiadanie w zarządzie to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Moje szkolenia z prawa dają Ci pewność, że robisz absolutnie wszystko, aby zabezpieczyć komfort i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. W platformie Prawo dla Zarządu znajdziesz ofertę w pakiecie premium oraz 5 innych pakietach tematycznych. 

Prawo dla Zarządu to szkolenia z prawa, które dostarczają Ci przede wszystkim:

wiedzę – prawdziwe perełki wśród tematów kluczowych dla kadry zarządzającej 100%
doświadczenie – crem de la crem przepisów, które są kluczowe w kontekście Twoich praw, obowiązków i odpowiedzialności 100%
taktyki – podpowiedzi i orzecznictwo dla tematów, które stanowią przedmiot kontrowersyjnych opinii prawnych 100%

Te szkolenia z prawa są przeznaczone dla Ciebie, jeśli pełnisz funkcje takie jak:

członek zarządu

członek rady nadzorczej

prokurent

pełnomocnik w spółce

Prawo dla Zarządu tworzy zespół ekspertów

Do niektórych VOD zaprosiłam moich najbliższych przyjaciół, wybitnych prawników – praktyków, osoby, którym ufam i współpracuję z nimi od lat. To dlatego mam pewność, że materiał, który Ci przedstawiam, zachowuju najwyższy standard.

Szkolimy z prawa od lat – poznaj nas lepiej:

Monika Drab-Grotowska | założycielka platformy

Radca prawny od 2004 roku.

Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest partnerem w kancelarii prawnej Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler.

Ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym. Reprezentuje strony w dziesiątkach postępowaniach sądowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako prawnik w obecnej Komisji Nadzoru Finansowego, a także wtedy, gdy pełniła funkcję zastępcy Dyrektora Zespołu Kontroli Wewnętrznej i Finansowej w Agencji Prywatyzacji. Zasiadała w wielu radach nadzorczych spółek prawa handlowego.

Tylko w 2018 roku przeszkoliła ponad 2200 osób z najróżniejszym polskich firm, instytucji, urzędów. 73 dni spędziła na szkoleniach, a to oznacza, że około 586 godzin w ciągu roku opowiadała o prawie ujęciu praktycznym!

Lubi wyzwania! To właśnie dlatego stworzyła nowoczesny cykl szkoleń VOD w platformie Prawo dla Zarządu. To szkolenia z prawa, które szybko i kompleksowo prowadzą przez prawne i ważne aspekty jak odpowiedzialność członka zarządu oraz rady nadzorczej, prokurenta czy pełnomocnika w spółce.

Bartłomiej Achler

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Zajmuje się prawem medycznym. Problematykę praw pacjenta oraz błędów medycznych zgłębił z każdej z perspektyw – pacjenta, ale również  lekarza i podmiotu leczniczego. To pozwala mu w każdej sprawie uwzględnić różne punkty widzenia, tak, by przygotować optymalną strategię postępowania i możliwie najlepiej zabezpieczyć interesy klientów.

Występuje zarówno w postępowaniach cywilnych, jak i karnych z zakresu błędów leczniczych. Reprezentuje klientów w postępowaniach w sprawach odpowiedzialności zawodowej lekarzy.

Świadczy również doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych ze szczególnym  uwzględnieniem ochrony praw na dobrach niematerialnych oraz spraw z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Prowadzi sprawy karne z zakresu white collar crimes.

Anna Adamczyk 

Radca prawny od 2013 roku.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów Prawa Amerykańskiego we współpracy z Uniwersytetem na Florydzie (USA). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych, warszawskich kancelariach prawnych w departamentach prawa cywilnego i korporacyjnego. Wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem sprawia, że jest wykładowcą i prelegentem na wielu konferencjach i szkoleniach.

Specjalizuje się w doradztwie na rzecz władz spółek handlowych organów właścicielskich, nadzorczych i zarządzających, indywidualnych członków tych organów.

Na co dzień prowadzi pełną obsługę korporacyjną firm. Zapewnia im reprezentację przed sądami i innymi organami orzekającymi.

Rafał Tołwiński

Radca prawny od 2002 roku.

Obsługuje i doradza podmiotom gospodarczym z zakresu prawa własności intelektualnej, problematyki zakupu i sprzedaży nieruchomości. 

Specjalizuje się także w obsłudze procesów inwestycyjnych w branży mieszkaniowej oraz komercjalizacji wielkopowierzchniowych budynków biurowo-usługowych. Ma szeroką wiedzę z zakresu przekształceń własnościowych (M&A).

Jest wykładowcą z wieloletnim doświadczeniem. Prowadził zajęcia dla aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w zakresie prawa autorskiego. Stale obsługuje spółki osobowe oraz spółki kapitałowe. Brał udział w realizacji licznych projektów inwestycyjnych w branży mieszkaniowej oraz powierzchni komercyjnych (m.in.: Arkońska Business Park).

Prowadzimy też dla firm

Prowadzimy też zamknięte szkolenia dla firm

Szkolimy w Akademii Stosowania Prawa

W 1998 roku powstała Akademia Stosowania Prawa. Specjalizujemy się w trzech – kluczowych dla zarządu – obszarach prawnych:

odpowiedzialność członka zarządu

prawo pracy

umowy handlowe

Szczegółowy zakres tematyczny stacjonarnych szkoleń z prawa znajdziesz na stronie Akademii. 

top