BRAWO! Właśnie rozpoczął się proces ochrony Twojej RODZINY i MAJĄTKU
Pierwszy krok za Tobą! 69%

Członek Zarządu każdej godziny ryzykuje wszystkim, co posiada...

Pełnienie funkcji członka zarządu to nie tylko prestiż ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Jest ona o tyle szczególna, że członkowie zarządu jako jedyni odpowiadają zarówno za Swoje decyzje, jak również za działania i zaniechania Pozostałych osób w zarządzie.

mec. Monika Drab przekaże Ci swoją wiedzę po to, abyś nie stracił dorobku swojego życia!

Dołącz do Prezesów którzy odmienili swoje życie...

...nie ZWLEKAJ! Zobacz I DOWIEDZ SIĘ jak to SIĘ robi i zastosuj tę wiedzę natychmiast

SZkolenie online w godz. 9:30-15:30

ZAMÓW SZKOLENIE ''ODPOWIEDZIALNOŚĆ CZŁONKA ZARZĄDU?'' I ZDOBĄDŹ WIEDZĘ O SWOJEJ "NIEOGRANICZONEJ" ODPOWIEDZIALNOŚCI

Na spotkaniu dowiesz się przede wszystkim...

Wszystko co MUSISZ wiedzieć o ODPOWIEDZIALNOŚCI!

Cała wiedza w jednym miejscu:

#1: Dowiesz się kogo najbardziej należy się obawiać i dlaczego... Zarządzasz spółką, podejmujesz decyzje, czasami ryzykowne. Odpowiadasz za nie tylko przed radą nadzorczą, akcjonariuszami, wspólnikami?…

#2: Dowiesz się jak uniknąć odpowiedzialności za zobowiązania i długi spółki...? Odchodzisz z zarządu i sądzisz, że to koniec Twojej przygody z tą spółką? Przygotujemy Cię na to co może stać się po zakończeniu kadencji!…

#3: Dowiesz się za co grozi i jak uniknąć odpowiedzialności karnej... …utrata wolności to niewątpliwie jedna z najbardziej dotkliwych kar. Warto wiedzieć jakich nie popełniać błędów…

#4: Dowiesz się jakie zapisy musisz mieć w kontrakcie, aby spać spokojnie ... Kontrakt menedżerski może Cię pogrążyć albo uratować. Poznasz klauzule zabezpieczające Twoją sytuację jako członka zarządu.

#5: Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany sprawdź szczegółowy program szkolenia ...

Prawdopodobnie najważniejsze szkolenie dla Członków Zarządu!

POZNAJ SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i CHROŃ DOROBEK ŻYCIA ORAZ SWOJĄ RODZINĘ

Masz prawo i obowiązek znać szczegóły swojej odpowiedzialności! Więc poznaj ją, zastosuj mechanizmy i ciesz się życiem...

Wyniki to nie wszystko ...

Ponoć ponad 2000 spraw wpływa tylko do jednego Sądu, Sądu w Warszawie przeciwko Członkom Zarządu. Czy oni się tego spodziewali, gdy podejmowali decyzje w spółkach? Oczywiście, że nie! Naucz się zarządzać spółką nie tylko przez pryzmat wyników, ale przede wszystkim mając na uwadze własną pozycję w zarządzie!

Odwołania czas nadejdzie ...


A gdy przyjdzie czas pożegnania, jesteś przygotowany?
Masz kontrakt, a w nim premie, zakaz konkurencji, może odprawę, wierzysz, że środki wpłyną na Twoje konto ostatniego dnia miesiąca? Poznasz historie członków zarządu, gdy tak się nie stało i sposoby jak nie powielić ich błędów!

Absolutorium fakty i mity

Absolutorium - komóż na nim nie zależy? Starasz się, chcesz je uzyskać, bo "wieść gminna" niesie, że absolutorium zwalnia z odpowiedzialności. A my Ci wyjaśnimy, jak w prosty sposób można je odwołać .... Pokażemy Ci też, kiedy w razie sytuacji krytycznej możesz sięgnąć po milionowe odszkodowanie!

Przyjdź, wysłuchaj, zacznij działać!

ważne dla Ciebie

Kończąc szkolenie „Odpowiedzialność Członków Zarządu’ będziesz w pełni świadomy swojej odpowiedzialności, ryzyk prawnych, które niesie za sobą pełnienie tej wyjątkowej i szczególnej funkcji ale przede wszystkim pozyskasz wiedzę, jak  zabezpieczać własną pozycję w zarządzie. 

„Tak zrozumiałym językiem jeszcze żaden prawnik do mnie nie mówił. Polecam w 100%”.

„Super szkolenie! Dużo przykładów, Pani Monika sypała nimi jak z rękawa!”

Klienci

Decyzja, która zmieni Twoje podejście do decyzji

"Masło maślane"? - Niekoniecznie

Podejmujesz dziesiątki decyzji każdego dnia, zapewne wszystkie (większość) słuszne i trafione bo jesteś ekspertem. I skoro są słuszne i trafione, to co Ci może grozić … ?

WSZYSTKO!

Odpowiedzialność nie zaczyna się tam gdzie są nietrafione decyzje, odpowiedzialność zaczyna się w momencie powołania i może trwać długo po odejściu z zarządu …!